Liceul Jean Bart -

Liceul Teoretic Jean Bart. Loc Sulina, Jud. Tulcea. Consiliul elevilor reprezentanti. Consiliul reprezentativ al parintilor. Consiliu parinti reprezentanti. Comitetul de parinti pe clasa CPC. Comisia de evaluare si asigurare a calitatii. Director Declaratie de avere. Director Declaratie de interese. Grădinita Liceului Jean Bart Sulina. Înscrierea în învăţământul primar. Plan de dezvoltare institutionala. Regulamentul de organizare si functionare. Regulament de ordine interioara.

OVERVIEW

This web site liceuljeanbartsulina.info currently has an average traffic ranking of zero (the lower the more users). We have explored sixteen pages inside the domain liceuljeanbartsulina.info and found zero websites associating themselves with liceuljeanbartsulina.info. There is one contacts and addresses for liceuljeanbartsulina.info to help you contact them. This web site liceuljeanbartsulina.info has been on the internet for five hundred and fifty-one weeks, twenty-three days, nine hours, and fifty minutes.
Locations
Online Since
Dec 2013

LICEULJEANBARTSULINA.INFO RANKINGS

This web site liceuljeanbartsulina.info has seen varying levels of traffic for the whole of the year.
Traffic for liceuljeanbartsulina.info

Traffic ranking (by month) for liceuljeanbartsulina.info

Traffic ranking by day of the week for liceuljeanbartsulina.info

LICEULJEANBARTSULINA.INFO HISTORY

This web site liceuljeanbartsulina.info was registered on December 13, 2013. It is now five hundred and fifty-one weeks, twenty-three days, nine hours, and fifty minutes old.
REGISTERED
December

LENGTH OF LIFE

YEARS
MONTHS
DAYS

WHAT DOES LICEULJEANBARTSULINA.INFO LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of liceuljeanbartsulina.info Mobile Screenshot of liceuljeanbartsulina.info Tablet Screenshot of liceuljeanbartsulina.info

AED

Remus Lucut

Donath 114/8

Cluj Napoca, Cluj, 300293

RO

LICEULJEANBARTSULINA.INFO HOST

Our parsers discovered that a lone page on liceuljeanbartsulina.info took two thousand one hundred and ninety-seven milliseconds to load. Our web crawlers could not discover a SSL certificate, so we consider liceuljeanbartsulina.info not secure.
188.215.51.242

NAME SERVERS

ns1.europadigitala.eu
ns2.europadigitala.eu

I revealed that this website is employing the nginx admin server.

Liceul Jean Bart -

DESCRIPTION

CONTENT

This web site liceuljeanbartsulina.info has the following on the web site, "Comitetul de parinti pe clasa CPC." We noticed that the website also said " Comisia de evaluare si asigurare a calitatii." It also said " Director Declaratie de avere. Director Declaratie de interese. Grădinita Liceului Jean Bart Sulina. Regulamentul de organizare si functionare."

VIEW SIMILAR DOMAINS

LTAM - Liceul Teologic Adventist Maranatha

Bun venit la Maranatha! Am fost onorat sa ma intalnesc saptamanal cu dascali remarcabili care au reusit cu profesionalism sa ma faca sa inteleg viata cu toate fetele ei si care mi-au fost de un real folos atat in plan profesional cat si spiritual. Glendale, California, USA. Proiect de orientare profesională a elevilor. Ceea ce face farmecul liceului nost.

Prima pagina

Strada Cetatea Turnu, nr. Liceul Teoretic Marin Preda este fostul liceu Pedagogic, cel care si-a cucerit de-a lungul anilor o meritorie carte de vizita. Este infiintat in anul 1920 ca Scoala Normala de Fete Nicolae Racota , dupa numele senatorului care-l ctitoreste, si functioneaza astfel pana in 1948 cand este reorganizat ca SCOALA PEDAGOGICA DE FETE.

Instituția Publică Liceul Teoretic Mihai Eminescu, municipiul Bălți

Din 21 iulie încep înscrierile la universități. Pentru sesiunea 2014, planul de înmatriculare în universități ciclul I, prevede un număr total de 19. 519 de locuri, din care 6. 480 de locuri cu finanțare bugetară și 13. 039 de locuri cu finanțare în bază de contract. Pentru ciclul II - studii superioare de masterat au fost alocate 8. 688 de locuri, din care 3. 548 de locuri cu finanțare bugetară și 5. 140 de locuri cu finanțare prin contract.

Liceul Mihai Viteazul -

Concursul Interjudeţean de Matematică SFERA. Proiect de Dezvoltare Institutionala 2013-2017. Regulament de Organizare si Functionare a Institutiilor de Invatamant Preuniversitar. Declaratii de avere si de interese. Concursul Național de Matematică SFERA.

Liceul Mircea Eliade -

Raport privind starea invatamantului la sfarsitul semestrului I, an scolar 2016-2017. Statistică BACALAUREAT Sesiunea iunie iulie 2016. Calendarul activitatilor educative An scolar 2016-2017. CALENDARUL ACTIVITĂŢILOR METODICE AN ŞCOLAR 2016-2017. 2011-2016 PROIECTE ȘI PARTENERIATE LICEUL TEORETIC MIRCEA ELIADE. PROIECT DE DEZVOLTARE INSTITUŢIONALĂ 2016-2021.